Jou Programme

Weeksdae

06:00 – 09:00 : Opstaantyd Ontbyt

OMROEPER: Dirk Gallowitz en Esme Strydom| BORG: Peugeot/Citroen Tygervalley

09:00 – 11:00 : Oggend Opskop

OMROEPER: Peter Johansen en Leone Mostert (Vrydae)

11:00 – 13:00 : Latwaai

OMROEPER: Ruan Louw & Minette van Zyl | BORG: Tollies Meat Market

13:00 – 15:00 : Middagmalligheid

OMROEPER: Shante de Beer | BORG: Star Choice Marketing

15:00 – 18:00 : Vat Die Pad met Sorita en FC

OMROEPER: Sorita en FC | BORG: Nashua Paarl & West Coast

18:00 – 21:00 (Maandag) : Motor Sport

OMROEPER: FC Nieuwoudt

21:00 – 23:00 (Maandag) : Laataand kuier

OMROEPER: Michael Jonker | BORG: Namibian Clearing Agency

18:00 – 19:00 (Dinsdag) : Afrikaanse Goue Treffers

OMROEPER: Radio DJ

19:00 – 21:00 (Dinsdag) : Rock show

OMROEPER: Jan-Willem van Houwelingen

21:00 – 23:00 (Dinsdag) : Laataand kuier

OMROEPER: Radio DJ | BORG: Namibian Clearing Agency

18:00 – 21:00 (Woensdag) : DJ 9 en ‘n Half

OMROEPER: Peter Lukas Victor | BORG: Grub & Barrel

21:00 – 23:00 (Woensdag) : Laataand kuier

OMROEPER: Renier Greeff | BORG: Namibian Clearing Agency

18:00 – 21:00 (Donderdag) : 70/80 Dan The Man

OMROEPER: Dan Esterhuyse

21:00 – 23:00 (Donderdag) : Laataand kuier

OMROEPER: Radio DJ | BORG: Namibian Clearing Agency

18:00 – 21:00 (Vrydag) : Versoektyd

OMROEPER: FC Nieuwoudt | BORG: Mondaine & Associates

21:00 – 23:00 (Vrydag) : Laataand kuier

OMROEPER: Colin & Henk  | BORG: Namibian Clearing Agency

23:00 – 06:00 : Jou Stasie Musiek

OMROEPER: Radio DJ

SATERDAE

07:00 – 09:00 : Inspirasie met Leandri

OMROEPER: Leandri Nell-Wilders

09:00 – 12:00 : Top 40

OMROEPER: Esme Strydom | BORG: Triangle Consulting

12:00 – 14:00 : Naweek Klanke

OMROEPER: Radio DJ

14:00 – 16:00 : Naweek Jol

OMROEPER: Michael Jonker | BORG: Spitfire Multimedia

16:00 – 18:00 : Boeremusiek

OMROEPER: Radio DJ

18:00 – 20:00 : Tjoppie Opi Vuur

OMROEPER: Peter Johansen

20:00 – 00:00 : Sokkietyd

OMROEPER: Ernie Bernardo | BORG: Technical Support Solutions

00:00 – 08:00 : Jou Stasie Musiek

SONDAE

07:00 – 09:00 : Oggendkruis

OMROEPER: Johann Brand

09:00 – 11:00 : In die Kollig

OMROEPER: Mary Ann (Gospel Musiek) | BORG: Oasis Familiekerk Kuilsrivier

11:00 – 12:00 : Storie Omnibus

RADIOVERHAAL: Briekaandraai

12:00 – 14:00 : Golden Oldies

OMROEPER: Sorita Musgrave | BORG: Millstock Cars

14:00 – 16:00 : Ritmekas

OMROEPER: Leandri Nell-Wilders

16:00 – 18:00 : Country Klanke

OMROEPER: Ben Bezuidenhout

18:00 – 21:00 : Love Songs

OMROEPER: Marianna van Rooyen

21:00 – 23:00 : Storie Liedjies

OMROEPER: Christo van Lill

23:00 – 06:00 : Jou Stasie Musiek

OMROEPER: Radio DJ 

Jou Stasie se Radio Speler

Druk die Speel knoppie as die musiek nie self begin nie!

Share This